علی آزادمنش، آقای پاس گلی را می‌خواهد

علی آزادمنش، آقای پاس گلی را می‌خواهد

کاپیتان، آقای پاس گلی را می‌خواهد

قشقایی شیراز با بازی درخشان آزادمنش و فرصت طلبی امین هاشمی فرد موفق شد یک امتیاز شیرین از استقلال بگیرد.

به گزارش لیگ یک فوتبال؛ هواداران قشقایی به درخشش کاپیتان خود عادت کرده و این سومین دیدار پیاپی است که با عملکرد چشمگیر او موفق به کسب امتیاز مهمی شده اند.
علی آزادمنش پس از دو بازی گذشته خود این بار در گرمای طاقت فرسای اهواز و مقابل استقلال ملاثانی پاس گل داد تا قشقایی تک امتیاز شیرین این بازی را در دقایق پایانی کسب کند.

.


 
علی آزادمنش کاپیتان دوم شیرازی ها در این فصل در مجموع دوازده گل برای تیمش ساخته و دو گل به ثمر رسانده و یکی از تاثیر گذار ترین بازیکنان این فصل لیگ یک بوده است.

شماره ۱۱ زردپوشان که نقش اصلی را در خط حمله تیم دکتر مهدی فروردین در لیگ های گذشته را ایفا می‌کرد، در آن فصل موفق شده گل های زیادی هم برای قشقایی ثمر برساند و در این فصل در تلاش است که با این عملکرد فوق العاده خود در ترکیب تیم داریوش هرمزی، آقای پاس گل لیگ یک ایران نیز لقب بگیرد.

.

بدون‌شک او برای تکمیل فصل درخشانش آقای پاس گلی را می‌خواهد، بازیکنی که در ترافیک هافبک‌های بازی‌ساز لیگ یکی خود را بار دیگر اثبات کرده و در این فصل به عنوان دفاع راست به بازی رفته تا عصای دست هرمزی باشد.

آزادمنش در آستانه ۲۵ سالگی و با ادامه همین روند یکی از فصل‌های به یاد ماندنی فوتبالی‌اش را ثبت خواهد کرد و فصل بعد آینده درخشانی را در پیش رو میبیند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:
: لینک کوتاه
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

اخبار داخلی

اخبار لیگ دسته یک

اخبار لیگ برتر